DENTAL İSTANBUL “7. Türk Diş Hekimliği Dergisi Uluslararası
Kongre Adı DENTAL İSTANBUL “7. Türk Diş Hekimliği Dergisi Uluslararası
Branş Diş Hekimliği
Tarihi 28 - 30 Kasım 2008
Yeri Grand Cevahir Otel & Kongre Merkezi
Web sayfası www.dentalistanbul.com
İletişim +90 (212) 274 96 60 pbx
Davet Yazısı
Değerli meslekdaşlarım,

Bildiğiniz gibi 2007’de, Dental İstanbul çatısı altında, dişhekimlerini altıncı, diş teknisyenlerini ikinci kez buluşturduk. “Dental İstanbul 2007”nin verdiği heyecanla 2008’in tertibi için kolları sıvadık ve oldukça da yol aldık.

Her yıl sizlerden aldığımız öneri ve destekle daha iyiyi yapmaya çalıştığımız bir gerçek. Gelecek Dental İstanbul'da daha yoğun bir program hepimizi bekliyor.

Konuşma ve bilgi beklenen konuların hepsini değerli isimlerden detaylı olarak alacağız ve kongre içerisinde oluşturacağımız “protetik gün”de hekim ve teknisyenleri hem teorik hem de kurs ortamlarında buluşturacağız.

Bunun yanı sıra, dişhekimliğinde lazer, endodonti, estetik, implantoloji ve cerrahi konuları da bilimadamları tarafından pratik ağırlıkla yoğun bir şekilde verilecek.

Üç gün sürecek diş teknisyeni ve dişhekimi kongresi sürecinde hekim ve teknisyen kursları da bilimsel programı etkilemeyecek biçimde verilecek ve dişhekimliği öğrencilerimiz de yine yarım gün misafir edilecek.

Bu programın, diş teknisyeni ve dişhekimi katılımcılarımızın protetik çalışmaları birlikte değerlendirebilmeleri ve sergi aşamasında diş laboratuvarlarının prezentasyonu için de iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Tüm meslekdaşlarıma iyi çalışmalar ve başarılı bir yıl geçirmelerini dilerim.

Dental İstanbul 2008’de görüşmek umudu ile sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. A. Bülent Katiboğlu
Kongre Başkanı
Yayınlanma: 2.11.2008 | Görüntülenme: 3531
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle