Aile Hekimliği Paneli
Aile Hekimliği Paneli

BURSA’YA AİLE HEKİMLİĞİ GELİYOR; ŞİMDİ NE OLACAK?
Yer : Tayyare Kültür Merkezi
Tarih : 27 Ocak 2008 Pazar, saat 14:00
Etkinliğin Amacı : Bursa ilinde Aile Hekimliği uygulamasına başlanacağından özellikle sağlık camiasını, genel olarak da konuyla ilgilenen tüm Bursalıları Aile Hekimliği konusunda bilgilendirmek.
Etkinliğin Konusu : Dünden Geleceğe Aile Hekimliği Uygulaması
Hedef Kitle : Özellikle Bursa’daki sağlık iş kolu çalışanları, genel olarak aile hekimliği konusuna ilgi duyan herkes
İşbirliği Yapılan
Kurum ve Kuruluşlar : Sağlık Bakanlığı
Bursa İl Sağlık Müdürlüğü,
Düzce İl Sağlık Müdürlüğü,
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü.
Marmara Çalışanlar Federasyonu

Konuşmacıların Biyografisi:
Dr. Seraceddin ÇOM : Halen Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Daha önce Eskişehir SSK Sağlık İşleri İl Müdürü olarak ve Aile Hekimliği geçiş sürecinde de Sağlık Bakanlığı Eskişehir İl Sağlık Müdürü olarak görev yapmıştır.
Doç. Dr. Nezih DAĞDEVİREN: Halen Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı Aile Hekimliği çalışmalarında eğitici olarak görev yapmıştır.
Dr. Bahattin İLTER : Halen Düzce İl Sağlık Müdürü olarak görev yapmaktadır. 2006 – 2007 yılları arasında Aile Hekimliğine geçiş sürecinde Gümüşhane Sağlık Müdürü olarak, daha öncesinde de Bakanlık bünyesinde Aile Hekimliği Daire Başkanlığında görev yapmıştır.
Op. Dr. Mehmet ÖZKAN : Halen İzmir İl Sağlık Müdürü olarak çalışmaktadır. Aile Hekimliğine geçiş sürecinde aynı görevdeydi. Üroloji uzmanı olup daha önce Demirci Devlet Hastanesi Başhekimliği yapmıştır.
Dr. İsmail SAYAR : Denizli Aile Hekimleri Derneği Başkanı
Dr. Osman AYYILDIZ : Halen Sağlık Bakanlığı Saha Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Haber Acil dergisi Editörü olup 2003 – 2006 arasında Bursa Sağlık Müdürü olarak görev yapmıştır.

Yayınlanma: 26.1.2008 | Görüntülenme: 5376
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Yorum Yaz
  Yorumlar:
  ismet 1.2.2008 20:21:37
  HAYIRLI OLSUN
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle