Hakkımızda

Tıp sektörünün ihtiyaçları tıbbın gelişimine paralel olarak her geçen gün artmaktadır. Yetişmekte zorlandığımız gelişmelerin beraberinde getirdiği bilgi ve bu bilginin sunumunun tıp mensuplarının en fazla gündemlerinde olan konu olduğu aşikar.

Bizler de bu kutsal mesleğin mensupları olarak profesyonel kurumsal hizmet mantığını kendisine rehber edinmiş bir ekjp oluşturduk.

Bu ekip muhatap kitle olan sağlık camiasının ihtiyaçlarını bilen,uygun çözümlere sahip ve geliştirme yetisinde, yayıncılık alanında önceden edinilen tecrübelerini akademik ve paramedikal alanlara yansıtabilecek kapasitede, çağın gereksinimlerine uygun yetenekleri bünyesinde barındırmış bir ekiptir.

Sağlık hizmetinin bir sanat ve disiplin olduğu anlayışı ile başarılı ve kaliteli çalışmalar sunarak meslektaşlarımıza hizmet etmeyi kendimize görev bildik. Bu anlayış ile akademisyenlerimizin çalışmalarını tüm ülke ve dünyaya duyurmayı ve dünya ile rekabet edebilecek kalitede hizmetler üretmeyi amaçladık. Sektörün diğer hizmetkarlarının da kendilerine profesyonel çözümler bulabilecekleri çalışmalarımızla huzurlarınızdayız.


Yayınlanma: 17.7.2007 | Görüntülenme: 19295
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle