SGK Medula V3 Eğitimi
Tüm Hastane Sağlık Kuruluşları ve Yöneticileri Derneği (TÜMHASAD) tarafından, Çocuk Esirgeme kurumu yararına, 26 Şubat 2009 Perşembe günü SGK Medula V3 Eğitimi ve yaşanılan sıkıntılarla ilgili seminer düzenlenecektir.
Tüm Hastane Sağlık Kuruluşları ve Yöneticileri Derneği (TÜMHASAD) tarafından yapılan duyuru aşağıdadır;
 
Bilindiği Üzere Sosyal Güvenlik Kurumu hastalarının elektronik ortamda veri gönderilmesini sağlayan MEDULA 01.04.2009 tarihinden itibaren yeni bir yapılanmaya gidecektir. Hastalarımıza yapılan tetkik ve tedavileri Sağlık Uygulama Tebliği hükümleri çerçevesinde yapılan kontroller Medula V3 ile elektronik ortamda sağlanacaktır. Hastaya yapılan tetkik işlemlerinin belirlenen gün sınırlamalarına uyup uymadığı, hastanın 10 gün içerisinde aynı branştan başka merkezlere gitmesinin sınırlanması, bir merkezde yatan hastanın başka bir merkezde tetkik ve tedavi yaptırmasının kısıtlanması gibi bir çok kontroller daha ilk aşamada hizmet sunucularına uyarı verilerek olası suiistimaller önlenecektir.

Bu anlamda Sosyal Güvenlik Kurum yetkilileri ile yapılan görüşmede MEDULA V3'ün 01 NİSAN 2009 tarihinde kesin yürürlüğe gireceği ve ikinci bir ertelemenin olmayacağı çok açık söylenmiştir. Derneğimizin girişimleri ile Çocuk Esirgeme Kurumu yararına yapılacak MEDULA V3 eğitimi 26 ŞUBAT 2009 Perşembe günü İSTANBUL WOW HOTELS'de düzenlenecektir. Eğitimde MEDULA V3 tanıtımı yapılarak güncel yaşanan sıkıntılar da (FTR, Hekim dışı Uygulayıcı Personellerin sisteme tanıtılması, Yoğun Bakım, Acil, Sözleşmeler, sıklıkla karşılaşılan ceza-i işlemler vs..) tartışılacaktır. İstanbul Cibali SGK merkezi yetkililerinde katılacağı programda özellikle FTR konusunda yaşanan sıkıntılar ele alınacaktır. Düzenlenecek MEDULA V3 eğitimi Kurum yetkililerinin yoğun mesaileri olması sebebiyle son kez düzenlenecektir. Tüm merkezlerimizin 01 NİSAN 2009 tarihinde sıkıntı yaşamamaları adına toplantıya katılmaları önem arz etmektedir. Katılacak üyelerimizin aşağıdaki Organizasyonu yapan şirketin hesap numarasına katılım bedelini yatırarak derneğimize katılımcı kişilerin bilgileri ile fakslamaları gerekmektedir.

Katılımcılar :
Nimet ÇUBUKÇU – Devlet Bakanı (programları uygun olması halinde)
İstanbul SGK Yetkilileri

* Mustafa KURUCA – SGK İl Müdürü
* Yaşar RÜZGAR – SGK Cibali Merkez Müdürü
* İbrahim DEMİRÇİNLİ – SGK Cibali Merkez Müdür Yardımcısı
* Tayfun KAYA – SGK Cibali Merkez Sözleşme Servis Sorumlusu
* Serhat GÜZELER - SGK Cibali Merkez Müdür Yardımcısı
Ankara MEDULA Ekibi
* Alpaslan DEMİRTAŞ
* Emre ERTUGAY

Eğitim Bilgileri;
Yer: İstanbul WOW Hotels & Convention Center Ana Salon A
Adres : İstanbul Dünya Ticaret Merkezi 34149 Yeşilköy – İSTANBUL
0212 468 50 00
Tarih: 26 ŞUBAT 2009 Perşembe
Saat : 10:00 – 17:00
Katılım Ücreti Kişi Başına 150 – TL’ dir.
Konaklayacak üyelerimizde konaklama ücreti Gecelik 90 € ‘dur.
Hesap Bilgileri :
Akbank B.köy şubesi
Şube Kodu :150 Hesap No : 0190062
Sayged Sağlık Eğitim Danışmanlık
Yayınlanma: 26.2.2009 | Görüntülenme: 6632
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle